Kia Picanto 1.1

Тип на оглас Се продава
Цена: 145,700 мкд / 2,350
Бренд / Модел: Kia Picanto
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 100000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Велес, Чашка

Во многу добра состојба.

Vo mnogu dobra sostojba.

Информации за огласувачот

Звонко
078966001
078947786