Jeep Grand Cheroke 2.7 CRD 2003

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Jeep Cherokee
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2003
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Jeep Grand Cheroke 2.7 CRD 2003

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434