Izdavam opremen stan

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 682,000 мкд / 11,000
Изградба: 1992
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 40
Лифт: Да
Клима: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Naroden front 5
Локација: Скопје, Центар

Izdavam opremen stan 40 m2 vo Kapistec na posledna 23ka na 3 kat,orientacija jug.Ima parno,klima i terasa.Pogoden za samci ili 2 studentki

Информации за огласувачот

Caci
071563928
071563928