ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 2006
Опрема: Наместен
Соби: 4
Балкони: 1
Квадратура: 75
Лифт: Да
Подрум: Да
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Владимир Комаров 1/1-15
Локација: Скопје, Аеродром

Се издава наместен стан од 75 м2 во нас.Аеродром,над Ред Кафе,близу нова железничка станица со две спални соби,парно греење.Цена по договор.Контакт Ристе 071/309-390

Se izdava namesten stan od 75 m2 vo nas.Aerodrom,nad Red Kafe,blizu nova zeleznichka stanica so dve spalni sobi,parno greenje.Cena po dogovor.Kontakt Riste 071/309-390

Информации за огласувачот

Riste
071309390
071309390