Издавам наместен стан во Центар

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 54
Лифт: Да
Клима: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Адреса: Дренак 4А
Локација: Скопје, Центар

Изнајмувам стан на Јужен булевар, на десетина минути од Рекорд. Станот е на четврти кат во зграда со лифт, двособен, со уредена дневна со трпезарија, кујна, бања, спална соба и балкон.

Iznajmuvam stan na Juzen bulevar, na desetina minuti od Rekord. Stanot e na chetvrti kat vo zgrada so lift, dvosoben, so uredena dnevna so trpezarija, kujna, banja, spalna soba i balkon.

Информации за огласувачот

Зоран
072234816
072234815