Izdavam kuka vo Kozle

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Опрема: Наместен
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Локација: Скопје, Карпош

Izdavam kuka vo Kozle od 70m2 so dvor 300 m2. Se naoga na glavnata ulica i e kompletno namestena.
Slobodna od 01.03.2021

Информации за огласувачот

Сања Кавракова
078330875