Izdavam komforten stan vo OHRID

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 2008
Реновиран: Да
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 48
Лифт: Да
Клима: Да
Инвертер: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: Нема паркинг
Адреса: bul. Turisticka
Локација: Охрид, Охрид

Stanot e povolen za ziveenje, za 4+1 osobi. Se izdava namesten, so kujna, TV - kablovska, zasebna spalna.

Информации за огласувачот

Lidija
075352795