Hyundai Tucson 2.0

Тип на оглас Се продава
Цена: 328,600 мкд / 5,300
Бренд / Модел: Hyundai Tucson
Каросерија: СУВ-Теренско
Произведена: 2006
Километража: 170000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Велес, Чашка

Тусонот е во добра состојба, 4 зимски гуми со алуминиумски бандаши, 4 летни, сензори за паркирање, навигација.

Tusonot e vo dobra sostojba, 4 zimski gumi so aluminiumski bandashi, 4 letni, senzori za parkiranje, navigacija.

Информации за огласувачот

Звонко
078966001
078947786