Hyundai i30 1.6 CRDi 90ks фулл опрема увоз Германија

Тип на оглас Се продава
Цена: 247,938 мкд / 3,999
Бренд / Модел: Hyundai i30
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Велес, Велес

Колата е донесена со возење од Германија, зачувана е во беспрекорна состојба, ентериер и екстериер перфектни, без гребаници, прва фарба, гаранција 6 месеци, купена од приватно.

климатроник, радио цд усб ауx. борд компјутер, абс. есп електрика на прозори, електрика на седишта и волан, централно, има многу опрема итн..

4 нови гуми

Најмала потрошувачка од 5л на 100км платени се сите давачки до регистрација екстра цена.

Kolata e donesena so vozenje od Germanija, zachuvana e vo besprekorna sostojba, enterier i eksterier perfektni, bez grebanici, prva farba, garancija 6 meseci, kupena od privatno.

klimatronik, radio cd usb aux. bord kompjuter, abs. esp elektrika na prozori, elektrika na sedishta i volan, centralno, ima mnogu oprema itn..

4 novi gumi

Najmala potroshuvachka od 5l na 100km plateni se site davachki do registracija ekstra cena.

Информации за огласувачот

xxx
078265233