Hummer H3 3.6 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Hummer H3
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Hummer H3 3.6 2006

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434