Huawei Honor 7s

Тип на оглас Се продава
Цена: 4,900 мкд / 79
Бренд / Модел: Huawei Друг Модел
РАМ меморија: 2GB
Екран (инчи): Друго
Локација: Скопје, Карпош

Мобилниот телефон е нов некористен и со гаранција. Honor 7s е мобилен телефон со компактен дизајн кој има екран 5.45" FullView екран со трендовскиот размер 18:9, анатомски дизајн и одлично лежи во рака. Апаратот е со сина боја и доаѓа со гаранција од 24 месеци, а за батерија 6 месеци. -5.45” HD+ FullView 18:9display -13MP rear + 5MP front camera -Quad-core processor, 2GB RAM

Mobilniot telefon e nov nekoristen i so garancija. Honor 7s e mobilen telefon so kompakten dizajn koj ima ekran 5.45" FullView ekran so trendovskiot razmer 18:9, anatomski dizajn i odlichno lezi vo raka. Aparatot e so sina boja i doagja so garancija od 24 meseci, a za baterija 6 meseci. -5.45” HD+ FullView 18:9display -13MP rear + 5MP front camera -Quad-core processor, 2GB RAM

Информации за огласувачот

Katerina
078339819