VW Golf BlueMotion

Тип на оглас Се продава
Цена: 508,400 мкд / 8,200
Бренд / Модел: Volkswagen Golf 6
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2010
Километража: 150000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Прилеп

Увезен од Германија, редовно сервисиран во овластен сервис во Германија. Колата поседува сервисна книшка. Направен е комплетен голем сервис пред 8000км. Регистриран до 10.2019 година.

Uvezen od Germanija, redovno servisiran vo ovlasten servis vo Germanija. Kolata poseduva servisna knishka. Napraven e kompleten golem servis pred 8000km. Registriran do 10.2019 godina.

Информации за огласувачот

Иван
075307437