Фрижидер замрзнувач поволен

Тип на оглас Се продава
Цена: 4,200 мкд / 67
Локација: Прилеп, Прилеп

Се продава фрижидер замрзнувач половен 300 литри.

Se prodava frizider zamrznuvach poloven 300 litri.

Информации за огласувачот

igor
078348079