Ford Transit 2.2 TDCi 2009

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Ford Transit
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Центар

Ford Transit 2.2 TDCi 2009

Информации за огласувачот

Plac Auto
070251245