Ford Fusion 1.4 TDCi Automatic

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Ford Fusion
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Ford Fusion 1.4 TDCi Automatic

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
076333666