Ford Fusion 1.4 TDCi 50kw 2007

Тип на оглас Се продава
Цена: 201,500 мкд / 3,250
Бренд / Модел: Ford Fusion
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 150000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Ford Fusion 1.4 TDCi 50kw 2007

-Платени сите давачки до регистрација

Од опрема поседува:

-Клима
-ABS
-ESP
-AIR BEG
-Серво волан
-Кожен волан
-Команди на волан
-Фабричко CD Радио
-Борд компјутер
-Алуминиумски бандажи фабрички
-2 клуча
-Фабрички затемнети стакла
-Светла за магла
-Електрика на стакла
-Електрика на ретровизори
-Централно заклучување и др.

Без замени

Ford Fusion 1.4 TDCi 50kw 2007

-Plateni site davachki do registracija

Od oprema poseduva:

-Klima
-ABS
-ESP
-AIR BEG
-Servo volan
-Kozen volan
-Komandi na volan
-Fabrichko CD Radio
-Bord kompjuter
-Aluminiumski bandazi fabrichki
-2 klucha
-Fabrichki zatemneti stakla
-Svetla za magla
-Elektrika na stakla
-Elektrika na retrovizori
-Centralno zakluchuvanje i dr.

Bez zameni

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579