Форд Фокус 1.6 TDCI 66 KW 90 KS 2007 година

Тип на оглас Се продава
Цена: 226,300 мкд / 3,650
Бренд / Модел: Ford Focus
Каросерија: Седан
Произведена: 2007
Километража: 185000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Ford Focus (Форд Фокус)

- 1.6 TDCI
- 66 KW
- 90 KS
- 2007 година регистриран до 12.02.2020 година со зелен картон.

Направен комплетен сервис. Поседува сервисна книшка до последен км 185,000 KM. 100% гаранција. Се функционира.

Возилото може да се купи на рати со 20% учество до 7 години отплата.

Ford Focus (Ford Fokus)

- 1.6 TDCI
- 66 KW
- 90 KS
- 2007 godina registriran do 12.02.2020 godina so zelen karton.

Napraven kompleten servis. Poseduva servisna knishka do posleden km 185,000 KM. 100% garancija. Se funkcionira.

Voziloto moze da se kupi na rati so 20% uchestvo do 7 godini otplata.

Информации за огласувачот

АВТО ПЛАЦ КОДЕКС
078229183
071317579