Fiat Stilo 116ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 142,600 мкд / 2,300
Бренд / Модел: Fiat Stilo
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2002
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Штип, Штип

Фул опрема, регистриран до 10 2019, направен генерален сервис.

Ful oprema, registriran do 10 2019, napraven generalen servis.

Информации за огласувачот

Славко
078390798