Fiat Stillo 1.6

Тип на оглас Се продава
Цена: 124,000 мкд / 2,000
Бренд / Модел: Fiat Stilo
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2002
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Хибрид (Бензин / Плин)
Локација: Куманово, Куманово

Фиат Стило 1.6 одлично и за почетник

- атест плин
- 2002 година
- 76кw / 104кс
- регистрирано до 15ти септември 2019
- клима
- електроника на прозорци
- електроника на ретровизори
- подесување на волан и седиште
- абс
- камера за рикверц
- централно и два оригинални клуча

Автомобилот е во екстра состојба и нема никаде скапано

Fiat Stilo 1.6 odlichno i za pochetnik

- atest plin
- 2002 godina
- 76kw / 104ks
- registrirano do 15ti septemvri 2019
- klima
- elektronika na prozorci
- elektronika na retrovizori
- podesuvanje na volan i sedishte
- abs
- kamera za rikverc
- centralno i dva originalni klucha

Avtomobilot e vo ekstra sostojba i nema nikade skapano

Информации за огласувачот

Драгана
072321457