Fiat Sedici 4x4

Тип на оглас Се продава
Цена: 291,400 мкд / 4,700
Бренд / Модел: Fiat Sedici
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 150000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Прилеп

Fiat sedici во одлична состојба, направен голем сервис ребраст каиш затегачи водна пумпа термостатрег до јануари 2020, фабрички затемнети стакла внесени во сообраќајна, клима исправна, ел. стакла на сите врати, плочки на предни тркала и.т.н.

Fiat sedici vo odlichna sostojba, napraven golem servis rebrast kaish zategachi vodna pumpa termostatreg do januari 2020, fabrichki zatemneti stakla vneseni vo soobrakajna, klima ispravna, el. stakla na site vrati, plochki na predni trkala i.t.n.

Информации за огласувачот

Aлександар
071265459