Fiat Punto 1.2 80KS 16V 2001

Тип на оглас Се продава
Цена: 102,300 мкд / 1,650
Бренд / Модел: Fiat Punto
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2001
Километража: 130000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Кисела Вода

Fiat Punto 1.2 80KS 16V 2001

-Full опрема
-2 клуча
-4 нови гуми
-Регистрирана цела година
-Направен комплетен сервис

Fiat Punto 1.2 80KS 16V 2001

-Full oprema
-2 klucha
-4 novi gumi
-Registrirana cela godina
-Napraven kompleten servis

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078404118