Fiat Panda 1.3 multijet 4x4

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Fiat Panda
Каросерија: СУВ-Теренско
Произведена: 2007
Километража: 85000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Битола, Битола

Колата е во одлична состојба, направен е сервис, заменети се масло, маслен филтер, кабински филтер, воздушен филтер, нафтен филтер. Има нови дискови со нови гуртни напред и назад. Нови зимски гуми. Од опрема има 4x4, електрика на стакла напред, серво, клима. Произведена 2007, регистрирана го ноември 2019. сила на моторот: 52kw / 71ks.

Kolata e vo odlichna sostojba, napraven e servis, zameneti se maslo, maslen filter, kabinski filter, vozdushen filter, naften filter. Ima novi diskovi so novi gurtni napred i nazad. Novi zimski gumi. Od oprema ima 4x4, elektrika na stakla napred, servo, klima. Proizvedena 2007, registrirana go noemvri 2019. sila na motorot: 52kw / 71ks.

Информации за огласувачот

куќа
070373741
075654327