Fiat Idea 1.9

Тип на оглас Се продава
Цена: 158,100 мкд / 2,550
Бренд / Модел: Fiat Idea
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 100000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Велес, Чашка

Идеата е во добра состојба.

Ideata e vo dobra sostojba.

Информации за огласувачот

Звонко
078966001
078947786