Fiat Grande Punto 1.3M Jet 75KS 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: 195,300 мкд / 3,150
Бренд / Модел: Fiat Grande Punto
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 150000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Fiat Grande Punto 1.3 M-JET 55kw-75ks 2006

-Платени сите давачки до регистрација

Од опрема поседува:
-Клима
-ABS
-ESP
-AIR BEG
-Серво волан
-CITY волан
-Команди на волан
-Фабричко CD
-Кожен волан
-Електрика на стакла
-Електрика на ретровизори
-Централно заклучување
-Светла за магла и др.

Возилото е во одлична состојба

Fiat Grande Punto 1.3 M-JET 55kw-75ks 2006

-Plateni site davachki do registracija

Od oprema poseduva:
-Klima
-ABS
-ESP
-AIR BEG
-Servo volan
-CITY volan
-Komandi na volan
-Fabrichko CD
-Kozen volan
-Elektrika na stakla
-Elektrika na retrovizori
-Centralno zakluchuvanje
-Svetla za magla i dr.

Voziloto e vo odlichna sostojba

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579