Fiat Grande Punto 1.3 MJet 2007

Тип на оглас Се продава
Цена: 167,400 мкд / 2,700
Бренд / Модел: Fiat Grande Punto
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Fiat Grande Punto 1.3 MJet 2007 75hp

-Возилото е во одлична состојба максимално сочувано
-Платени се сите давачки до регистрација

Од опрема поседува:

-Борд компјутер
-Клима
-Халогенки
-Подесив волан
-CITY волан
-Подесиви фарови
-Електрика на стакла и ретровизори
-Клуч со далечинско заклучување
-Команди на волан
-Наслон за раце и др.

Fiat Grande Punto 1.3 MJet 2007 75hp

-Voziloto e vo odlichna sostojba maksimalno sochuvano
-Plateni se site davachki do registracija

Od oprema poseduva:

-Bord kompjuter
-Klima
-Halogenki
-Podesiv volan
-CITY volan
-Podesivi farovi
-Elektrika na stakla i retrovizori
-Kluch so dalechinsko zakluchuvanje
-Komandi na volan
-Naslon za race i dr.

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078404118