Фиат Браво еуро 4 мотор 1.9 jTDm 150 КС 2008 година

Тип на оглас Се продава
Цена: 257,300 мкд / 4,150
Бренд / Модел: Fiat Bravo
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 150000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Фиат Браво

- Нов увоз од Италија со еуро 4 мотор.
- 1.9 jTDm
- 150 КС
- 6 брзини
- Регистрација: Македонска
- Боја: Сива
- произведено 2008 година со нај издржливиот мотор. Платени давачки до регистрација.
- фул опрема, перфектно во секој поглед.

Напомена мотор не е перен, возилото не е шминкано. Подвозје стегнато. Без замени.

Fiat Bravo

- Nov uvoz od Italija so euro 4 motor.
- 1.9 jTDm
- 150 KS
- 6 brzini
- Registracija: Makedonska
- Boja: Siva
- proizvedeno 2008 godina so naj izdrzliviot motor. Plateni davachki do registracija.
- ful oprema, perfektno vo sekoj pogled.

Napomena motor ne e peren, voziloto ne e shminkano. Podvozje stegnato. Bez zameni.

Информации за огласувачот

АВТО ПЛАЦ КОДЕКС
078229183
071317579