Mercedes E280 CDI Avangarde

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Mercedes Benz E 280
Каросерија: Седан
Произведена: 2007
Километража: 25000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Долнени

Колата е земена за лични потреби со фул опрема, регистрирана и направен голем сервис. Може замена за помала со ваша доплата.

Kolata e zemena za lichni potrebi so ful oprema, registrirana i napraven golem servis. Moze zamena za pomala so vasha doplata.

Информации за огласувачот

Eлко
070259073