Двособен стан 50м2

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 2019
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 0
Квадратура: 50
Паркинг: Нема паркинг
Адреса: Битола
Локација: Битола, Битола

Двособен стан 50м2

Станот се состои од дневен престој со кујна и посебна спална соба и купатило. Погоден за студенти,помала фамилија или работници. Со функционални апарати за домаќинство и се издава за подолг временски период.

Греење струја
Кат 5ти кат
Без лифт
Опрема Наместен
Ориентација Југоисток

Dvosoben stan 50m2

Stanot se sostoi od dneven prestoj so kujna i posebna spalna soba i kupatilo. Pogoden za studenti,pomala familija ili rabotnici. So funkcionalni aparati za domakinstvo i se izdava za podolg vremenski period.

Greenje struja
Kat 5ti kat
Bez lift
Oprema Namesten
Orientacija Jugoistok

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015
047615090