Дрвени дупли прозори

Тип на оглас Се продава
Цена: 9,300 мкд / 150
Локација: Скопје, Гази Баба

Дрвени дупли прозори, одлично сочувани, внимателно извадени, како нови. Димензија 160 широчина 140 височина, 2 комада цена за еден.

Drveni dupli prozori, odlichno sochuvani, vnimatelno izvadeni, kako novi. Dimenzija 160 shirochina 140 visochina, 2 komada cena za eden.

Информации за огласувачот

Александар
075422695