Деловен простор 50 м2 Буњаковец

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 15,500 мкд / 250
Изградба: 2016
Опрема: Празен
Соби: 2
Балкони: 2
Квадратура: 50
Паркинг: На улица
Адреса: Буњаковец
Локација: Скопје, Центар

Се издава деловен простор од 50 м2 во Буњаковец, во срцето на градот.

Шифра 260392

Se izdava deloven prostor od 50 m2 vo Bunjakovec, vo srceto na gradot.

Shifra 260392

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036