Citroen C3 1.4HDi 70 Club Enterprise

Тип на оглас Се продава
Цена: 415,400 мкд / 6,700
Бренд / Модел: Citroen C3
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2013
Километража: 85000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

- Сила на моторот: 70kw / 95ks
- Климатроник
- Фабричка 3д навигација
- Темпомат
- Серво
- ABS
- ESP+ACP
- CD Mp3 + тел.
- 8 воздушни перничиња
- Кожен волан (подесување на висина)
- Борд компјутер
- Електрика на стакла
- Електрика на ретровизори
- Реални километри 100%
- Сервисна книшка

- Sila na motorot: 70kw / 95ks
- Klimatronik
- Fabrichka 3d navigacija
- Tempomat
- Servo
- ABS
- ESP+ACP
- CD Mp3 + tel.
- 8 vozdushni pernichinja
- Kozen volan (podesuvanje na visina)
- Bord kompjuter
- Elektrika na stakla
- Elektrika na retrovizori
- Realni kilometri 100%
- Servisna knishka

Информации за огласувачот

Auto dil - next car
072666000