Citroen C1 1.4HDI 40KW 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: 186,000 мкд / 3,000
Бренд / Модел: Citroen C1
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 140000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Цитроен Ц1 1.4HDI 40KW 2006 година

Потрошувачка на дизел гориво од 4 литри на 100км низ град. Платени давачки до регистрација.

Од опрема поседува:

- Клима
- ABS
- ESP
- AIR BAG
- Серво волан
- CD радио
- Електрика на стакла
- Централно заклучување
- Солидни 4 гуми

Citroen C1 1.4HDI 40KW 2006 godina

Potroshuvachka na dizel gorivo od 4 litri na 100km niz grad. Plateni davachki do registracija.

Od oprema poseduva:

- Klima
- ABS
- ESP
- AIR BAG
- Servo volan
- CD radio
- Elektrika na stakla
- Centralno zakluchuvanje
- Solidni 4 gumi

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579