BMW 730d 2016

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: BMW 7
Каросерија: Седан
Произведена: 2016
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

BMW 730d 2016

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434