BMW 535D-272ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 303,800 мкд / 4,900
Бренд / Модел: BMW 535
Каросерија: Караван
Произведена: 2005
Километража: 170000
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Штип, Штип

Увезена од Италија од прв сопственик, регистрирана на БГ цела година, гаранција за км, има и сервисна книшка, направен е сервис, чисто нови гуми, фул опрема: панорама кров, греачи на предни и задни седишта, кожен салон, голема навигација, двд, парксензори, во одлична состојба без никакви забелешки. Може да се види и проба во секое време. Може замена за комбе.

Uvezena od Italija od prv sopstvenik, registrirana na BG cela godina, garancija za km, ima i servisna knishka, napraven e servis, chisto novi gumi, ful oprema: panorama krov, greachi na predni i zadni sedishta, kozen salon, golema navigacija, dvd, parksenzori, vo odlichna sostojba bez nikakvi zabeleshki. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme. Moze zamena za kombe.

Информации за огласувачот

Виктор
076210490