BMW 525d 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: BMW 5
Каросерија: Седан
Произведена: 2006
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

BMW 525d 2006

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
076333666