BMW 520d 163ks 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: 545,600 мкд / 8,800
Бренд / Модел: BMW 5
Каросерија: Седан
Произведена: 2006
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

BMW 520D 120kw 163ks 6 brzini 2006

-Регистрирана до 15.01.2020
-Full опрема
-2 оригинални клуча
-Може замена за помало возило

BMW 520D 120kw 163ks 6 brzini 2006

-Registrirana do 15.01.2020
-Full oprema
-2 originalni klucha
-Moze zamena za pomalo vozilo

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
071317579