BMW 320d 2005

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: BMW 3
Каросерија: Седан
Произведена: 2005
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

BMW 320d 2005

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434