BMW 120D 163KS 2007

Тип на оглас Се продава
Цена: 359,600 мкд / 5,800
Бренд / Модел: BMW 1
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

BMW 120D 163KS 6 brzini 2007

-Платени давачки до регистрација
-Целосна опрема
-Одлично сочувана

BMW 120D 163KS 6 brzini 2007

-Plateni davachki do registracija
-Celosna oprema
-Odlichno sochuvana

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579