Барака во Влае 79 м2

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Изградба: 1985
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 79
Паркинг: Гаража
Адреса: Влае
Локација: Скопје, Карпош

Се продава барака во Влае, 79 м2, одлично сочувана, плац 430 м2, единечна, со 3 спални соби, 1 ВЦ, тераса, гаража, летна кујна, во дворот има базен, со маркица за градба Н=10.20 веднаш вселива.

Шифра 2715

Se prodava baraka vo Vlae, 79 m2, odlichno sochuvana, plac 430 m2, edinechna, so 3 spalni sobi, 1 VC, terasa, garaza, letna kujna, vo dvorot ima bazen, so markica za gradba N=10.20 vednash vseliva.

Shifra 2715

Информации за огласувачот

Милениум Ком
075496670
075278789