Audi A8 4.2TDI 2011

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Audi A8
Каросерија: Седан
Произведена: 2011
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Audi A8 4.2TDI 2011

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434