Audi A6 3.0 Tdi Quattro 2009

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Audi A6
Каросерија: Седан
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Ѓорче Петров

Audi A6 3.0 Tdi Quattro
2009 година, фул опрема
Регистрирана цела година

Audi A6 3.0 Tdi Quattro
2009 godina, ful oprema
Registrirana cela godina

Информации за огласувачот

Auto Plac Kros
070333882