Audi A6 3.0 TDI 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Audi A6
Каросерија: Седан
Произведена: 2006
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Audi A6 3.0TDI 2006

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434