Audi A6 1.9 TDI 110ks 1999

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Audi A6
Каросерија: Седан
Произведена: 1999
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Audi A6 1.9 TDI 110ks 1999

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
070299004