Audi A5 2.0 TDI 192hp 2017

Тип на оглас Се продава
Цена: 2,976,000 мкд / 48,000
Бренд / Модел: Audi A5
Каросерија: Седан
Произведена: 2017
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Сарај

Audi A5 2.0 TDI 192hp 2017

-Full каско

Audi A5 2.0 TDI 192hp 2017

-Full kasko

Информации за огласувачот

Auto Plac Buli
078277909