Audi A4 2.5 TDI 2002

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Audi A4
Каросерија: Седан
Произведена: 2002
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

AUDI A4 2.5 TDI 163ps 2002

-Регистрирана
-Сервисирана
-4 нови гуми

AUDI A4 2.5 TDI 163ps 2002

-Registrirana
-Servisirana
-4 novi gumi

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
070299004