Audi A4 2.0 TDI S-Line автоматик

Тип на оглас Се продава
Цена: 384,400 мкд / 6,200
Бренд / Модел: Audi A4
Каросерија: Седан
Произведена: 2006
Километража: 200000
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Охрид, Охрид

Audi A4 2.0TDI 140ks. Нај фул опрема од овој модел s-line, фул пакет, перфектна механичка и техничка состојба. Мотор, менувач, каросерија топ. Направен е голем сервис, приложени се и фактури. Колата си е тип топ доколку прајте споредба со вакви други возила не вртете, цената е таа и колата е таа, може проверка по ваш избор каде сакате.

Audi A4 2.0TDI 140ks. Naj ful oprema od ovoj model s-line, ful paket, perfektna mehanichka i tehnichka sostojba. Motor, menuvach, karoserija top. Napraven e golem servis, prilozeni se i fakturi. Kolata si e tip top dokolku prajte sporedba so vakvi drugi vozila ne vrtete, cenata e taa i kolata e taa, moze proverka po vash izbor kade sakate.

Информации за огласувачот

xxx
071334822