Audi A4 2.0 TDI-143 ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 427,800 мкд / 6,900
Бренд / Модел: Audi A4
Каросерија: Седан
Произведена: 2009
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Штип, Штип

Увезена е од Италија, моментално е на Бугарски таблички, во одлична состојба без никакви забелешки, направен е сервис: ребрест, затегачи, водна пумпа, плочки, уље, филтри, нови гуми, регистрирана цела година.

Uvezena e od Italija, momentalno e na Bugarski tablichki, vo odlichna sostojba bez nikakvi zabeleshki, napraven e servis: rebrest, zategachi, vodna pumpa, plochki, ulje, filtri, novi gumi, registrirana cela godina.

Информации за огласувачот

Виктор
076210490