Audi A4 1.9 TDI 2001

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Audi A4
Каросерија: Седан
Произведена: 2001
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Audi A4 1.9 TDI 2001

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434