Audi A3 Sportback 1.9 TDI 105ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 433,400 мкд / 6,990
Бренд / Модел: Audi A3
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Audi A3 Sportback 1.9 TDI 105ks 2008

-Full опрема
-Регистрирана до 06.12.2019
-Одлично сочувана
-Сервисна книшка
-Можна замена со ваша доплата

Audi A3 Sportback 1.9 TDI 105ks 2008

-Full oprema
-Registrirana do 06.12.2019
-Odlichno sochuvana
-Servisna knishka
-Mozna zamena so vasha doplata

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
071319474