Audi A3 2.0d

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Audi A3
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Audi A3 2.0d automatic

-Платени сите давачки до регистрација
-Клима
-Нови гуми/бандажи
-Одлично сочувана

Audi A3 2.0d automatic

-Plateni site davachki do registracija
-Klima
-Novi gumi/bandazi
-Odlichno sochuvana

Информации за огласувачот

AUTO PLAC NE
071525797